
Foto: Willem Schneider (2020)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-41 Alkmaar (Centrum) |
| Roepnummer | 10-AS |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | AS - Autospuit AS10 LD1.500 HD**** |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | RA-22-34 |
| Bouwjaar | 1928 |
| Dienstjaren | 1931 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 41 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.920 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 675 kg |
| Massa maximaal | 3.595 kg |
| Massa rijklaar | 3.020 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | vanaf 1958 Als oldtimer in bezit |
|---|
