
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-58 Stedebroec |
| Roepnummer | 10-5831 > 10-6831 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T2.000 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BT-LH-98 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 255 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.960 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.040 kg |
| Massa maximaal | 14.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.080 kg |
| Bijzonderheden |
|---|