
Foto: Deyel de Graaf (2025)

Foto: Timon van Oosterom (2021)

Foto: Deyel de Graaf (2025)

Foto: Timon van Oosterom (2021)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-55 Opmeer |
| Roepnummer | 10-6768 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Kenteken | 60-BRG-6 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 510 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 3 cm |
| Lengte | 11 cm |
| Massa ledig | 23.205 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 12.795 kg |
| Massa maximaal | 36.000 kg |
| Massa rijklaar | 23.305 kg |
| Bijzonderheden | Technische specificaties TLF 11.000 op een Volvo FH 8 x 4 chassis I-shift dual clutch versnellingsbak voor snel schakelen 10.000L watertank 1.000L schuimtank HRET-monitor met een bluscapaciteit van 5500L/min in transportpositie, worplengte van 80 meter en op 20 meter hoogte een capaciteit van meer dan 4000L/min Blusarm bevat een piercing nozzle met een bluscapaciteit van 1000L/min Bumpermonitor met een bluscapaciteit van 1800L/min en worplengte van 60 meter. Bluspomp met een totale capaciteit van 8000L/min bij 16 bar, de pomp is zelf aanzuigend, er kan dus ook gebruik worden gemaakt van zuigbuizen in een open waterbron. 2 lagedruk haspels met een capaciteit van 250L/min per stuk bij 8 bar 4 nok 81 persuitlaten met een capaciteit van 1200L/min per stuk 2 nok 52 persuitlaten met een capaciteit van meer dan 500 L/min per stuk Verder is het blusvoertuig voorzien van: Automatische tank niveauregeling Zelfprotectiesysteem Schuimsysteem waarbij het bijmengpercentage per uitgang te regelen is HRET-arm die een totaal bereik heeft van 20 meter hoogte, 360 graden draaibaar, quick attack functie Pump and roll (rijdend blussen) Meer info : https://www.kenbri.nl/NL/actueel/nieuws/Specialistisch-blusvoertuig-Veiligheidsregio-Noord-Holland-Noord |
|---|