
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Multilift |
|---|
| Kenteken | 20-BHZ-1 |
|---|
| Bouwjaar | 2016 |
|---|
| Dienstjaren |
2016 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 421 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 11.567 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 16.433 kg |
|---|
| Massa maximaal | 28.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 11.667 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2016-2024 Schermer Stompetoren |
|---|