
Foto: Willem Schneider (2020)
10-6689 Haakarmvoertuig (VX-65-NN)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-6689 Haakarmvoertuig (VX-65-NN)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-46 Enkhuizen |
| Roepnummer | 51-962 > 10-6689 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | LeeBur |
| Kenteken | VX-65-NN |
| Bouwjaar | 1993 |
| Dienstjaren | 2010 t/m 2017 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 212 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.290 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 10.910 kg |
| Massa maximaal | 18.200 kg |
| Massa rijklaar | 7.390 kg |
| Bijzonderheden | 1993-2010 Hoorn |
|---|