
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-51 Hoorn Blokker |
| Roepnummer | 10-6685 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BX-JP-40 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 7 stuks |
| Vermogen | 336 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 845 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 12.585 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 15.415 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.685 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
