
Foto: Willem Schneider (2020)
10-6575 Hulpverleningsvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-6575 Hulpverleningsvoertuig

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-41 Alkmaar (Centrum) |
| Roepnummer | 10-6575 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2+ |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BX-JR-45 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.735 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.265 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.835 kg |
| Bijzonderheden |
|---|