


Foto’s: Ramon Versteeg (2020)



Foto’s: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-44 Julianadorp |
| Roepnummer | 10-6542 |
| Voorganger | 10-4433 Tankautospuit (BL-GL-81) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TST-NB - Tankautospuit (terreinvaardig natuurbrandbestrijding) |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 87-BNP-3 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 370 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 19.327 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.173 kg |
| Massa maximaal | 20.500 kg |
| Massa rijklaar | 19.427 kg |
| Bijzonderheden | Tankautospuit Terreinvaardig Natuurbrandbestrijding LD3.000 HD250 T4.000 |
|---|