
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TW - Tankwagen
T23.000 |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Pomp | Rosenbauer |
|---|
| Kenteken | BN-TD-12 |
|---|
| Bouwjaar | 2003 |
|---|
| Dienstjaren |
2010 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 340 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 14.240 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 22.760 kg |
|---|
| Massa maximaal | 37.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 14.340 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | ombouw uit melkwagen |
|---|