
10-5901 Dienstbus


| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-59 Texel De Cocksdorp |
| Roepnummer | 10-5901 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | K-553-BH |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.361 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.139 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.461 kg |
| Bijzonderheden |
|---|