
Foto: Ramon Versteeg (2017)
10-5782 Personeels/Materiaalwagen (BN-NH-15)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5782 Personeels/Materiaalwagen (BN-NH-15)

Foto: Ramon Versteeg (2017)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-57 Schermer Stompetoren |
| Roepnummer | 10-5782 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vario |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BN-NH-15 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2003 t/m 2017 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 234 cm |
| Lengte | 620 cm |
| Massa ledig | 5.060 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 930 kg |
| Massa maximaal | 5.990 kg |
| Massa rijklaar | 5.160 kg |
| Bijzonderheden |
|---|