10-5439 Tankautospuit (BL-LL-14)


Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD3.000 HD250 T1.500 |
|---|
| Merk | Scania |
|---|
| Opbouw | Rosenbauer |
|---|
| Pomp | Rosenbauer |
|---|
| Kenteken | BL-LL-14 |
|---|
| Bouwjaar | 2002 |
|---|
| Dienstjaren |
2018 t/m 2022 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 220 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 738 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.920 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 10.680 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.600 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.020 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2002-2018 Obdam |
|---|