
Foto: Vincent Meester (2024)

Foto: Bruce Adema (2024)

Foto: Vincent Meester (2024)

Foto: Bruce Adema (2024)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-54 Medemblik |
| Roepnummer | 10-5404 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-7 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Abiom |
| Kenteken | VZP-50-Z |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 170 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.341 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.159 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.441 kg |
| Bijzonderheden |
|---|