
Foto: Archief Brandweerforum
10-5332 Tankautospuit (BD-TZ-32)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5332 Tankautospuit (BD-TZ-32)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-53 Zuid Scharwoude |
| Roepnummer | 842 > LDK842 > 10-5332 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD3.000 HD245 T1.500 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | C&C Products |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BD-TZ-32 |
| Bouwjaar | 1996 |
| Dienstjaren | 1996 t/m 2013 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 160 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 6.500 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.500 kg |
| Massa maximaal | 11.000 kg |
| Massa rijklaar | 6.600 kg |
| Bijzonderheden | Verkocht aan Amels Jachtbouw in Vlissingen. |
|---|