
Foto: Archief Brandweerforum
10-5151 Hoogwerker (07-BLZ-4)
Home » Voertuigen » Regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5151 Hoogwerker (07-BLZ-4)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-51 Hoorn Centrum |
| Roepnummer | HW593 > 10-5151 |
| Voorganger | 10-5151 Hoogwerker (BR-SV-90) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HW - Hoogwerker HW-32 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Bronto skylift |
| Kenteken | 07-BLZ-4 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 280 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 16.870 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.130 kg |
| Massa maximaal | 18.000 kg |
| Massa rijklaar | 16.970 kg |
| Bijzonderheden | 2019-2021 Kenbri |
|---|