
Foto: Willem Schneider (2020)
10-5134 Tankautospuit (BN-LT-91)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5134 Tankautospuit (BN-LT-91)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-51 Hoorn Centrum |
| Roepnummer | 849 > 10-5134 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD2.800 HD265 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BN-LT-91 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2019 t/m 2020 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.780 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.210 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 8.880 kg |
| Bijzonderheden | 2003-2019 Zwaag |
|---|