10-5133 Tankautospuit (BT-JJ-50)


Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD2.800 HD240 T1.600 S**** |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BT-JJ-50 |
|---|
| Bouwjaar | 2007 |
|---|
| Dienstjaren |
2007 t/m 2024 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 255 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 723 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.760 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.240 kg |
|---|
| Massa maximaal | 14.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.860 kg |
|---|
Bijzonderheden