
Foto: Willem Schneider (2020)
10-5104 Waterongevallenvoertuig (98-VR-XT)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5104 Waterongevallenvoertuig (98-VR-XT)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-51 Zwaag - Oude Veiling |
| Roepnummer | 681 > HRN681 > 10-5104 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 98-VR-XT |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2010 t/m 2018 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 116 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.780 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.020 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.880 kg |
| Bijzonderheden | 2000-2010 Hoorn Centrum geëxporteerd naar Duitsland. |
|---|