
Foto: Willem Schneider (2020)
10-5101 Dienstbus (55-SKF-5)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5101 Dienstbus (55-SKF-5)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-51 Hoorn Centrum |
| Roepnummer | 10-5101 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 10-5101 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Kenteken | 55-SKF-5 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.876 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.124 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.976 kg |
| Bijzonderheden |
|---|