
Foto: Willem Schneider (2020)
10-5038 Tankautospuit (BN-HL-87)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5038 Tankautospuit (BN-HL-87)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-50 Niedorp Winkel |
| Roepnummer | 10-5038 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD240 T1.500 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BN-HL-87 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2003 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.280 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.220 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 8.380 kg |
| Bijzonderheden | 2003-2015 Dienst gedaan te Niedorp Winkel 2015-2019 Reserve Regio |
|---|