
Foto: Ramon Versteeg (2021)

Foto: Willem Schneider (2020)

Foto: Ramon Versteeg (2021)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-50 Middenmeer |
| Roepnummer | 10-5005 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 10-5005 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-8 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | JT-250-Z |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.792 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.008 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.892 kg |
| Bijzonderheden |
|---|