
Foto: Willem Schneider (2020)
10-4851 Hoogwerker (BT-TR-72)
Home » Voertuigen » Regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-4851 Hoogwerker (BT-TR-72)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-48 Heerhugowaard (Centrum) |
| Roepnummer | 10-4851 |
| Voorganger | HHW851 Hoogwerker (VK-25-SN) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HW - Hoogwerker HW-32 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Metz-Wumag |
| Kenteken | BT-TR-72 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 360 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 17.890 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.610 kg |
| Massa maximaal | 20.500 kg |
| Massa rijklaar | 18.031 kg |
| Bijzonderheden |
|---|