
Foto: Archief Brandweerforum
10-4806 Dienstauto (26-TN-XS)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-4806 Dienstauto (26-TN-XS)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-48 Heerhugowaard (Centrum) |
| Roepnummer | 10-4806 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 26-TN-XS |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m 2012 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 2 stuks |
| Vermogen | 54 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 973 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 507 kg |
| Massa maximaal | 1.580 kg |
| Massa rijklaar | 1.073 kg |
| Bijzonderheden |
|---|