
Foto: Willem Schneider (2020)
10-4701 Dienstauto (25-GP-SR)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-4701 Dienstauto (25-GP-SR)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-47 Graft De Rijp |
| Roepnummer | GDR692 > 10-4701 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Peugeot |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 25-GP-SR |
| Bouwjaar | 2001 |
| Dienstjaren | 2001 t/m 2016 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.491 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 794 kg |
| Massa maximaal | 2.285 kg |
| Massa rijklaar | 1.591 kg |
| Bijzonderheden |
|---|