
foto: Willem Schneider (2020)
10-4633 Tankautospuit (BX-11-GG)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-4633 Tankautospuit (BX-11-GG)

foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-46 Enkhuizen |
| Roepnummer | 645 > 545 > 10-4633 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 10-4633 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS11 LD3.000 HD265 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Ecoliner |
| Opbouw | Doeschot / Rosenbauer |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | BX-11-GG |
| Bouwjaar | 1987 |
| Dienstjaren | 1987 t/m 2018 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 170 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 6.740 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.260 kg |
| Massa maximaal | 11.000 kg |
| Massa rijklaar | 6.840 kg |
| Bijzonderheden | 2008-2018 T.b.v. Jeugdbrandweer Enkhuizen |
|---|