10-4305 Dienstbus (19-LR-PX)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus
DB-9 |
|---|
| Merk | Opel |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 19-LR-PX |
|---|
| Bouwjaar | 2003 |
|---|
| Dienstjaren |
2003 t/m 2018 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 82 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.820 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 940 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.760 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.920 kg |
|---|
Bijzonderheden