
Foto: Willem Schneider (2020)
10-4301 Dienstauto (73-RFB-8)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-4301 Dienstauto (73-RFB-8)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-43 Castricum |
| Roepnummer | CAS402 > 10-4301 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 10-4301 Dienstbus |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Subaru |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 73-RFB-8 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m 2017 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.465 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 550 kg |
| Massa maximaal | 2.015 kg |
| Massa rijklaar | 1.565 kg |
| Bijzonderheden |
|---|