
Foto: Arjan Pol (2019)

Foto: Luke Beens

Foto: Ramon Versteeg 2019

Foto: Arjan Pol (2019)

Foto: Luke Beens

Foto: Ramon Versteeg 2019
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-41 Alkmaar (Centrum) |
| Roepnummer | 07-3151 > 10-4151 |
| Voorganger | 10-4151 Hoogwerker (BS-RD-14) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HW - Hoogwerker HW-32 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Metz-Wumag |
| Kenteken | BT-RZ-07 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 360 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 915 cm |
| Massa ledig | 18.700 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.800 kg |
| Massa maximaal | 20.500 kg |
| Massa rijklaar | 18.800 kg |
| Bijzonderheden | 2008-2019 Wageningen 07-3151 |
|---|