
Foto: Willem Schneider (2020)
10-4137 Tankautospuit (VB-91-JP)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-4137 Tankautospuit (VB-91-JP)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-41 Alkmaar (Centrum) |
| Roepnummer | 51-741 > 51-647 > 10-4137 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS10 LD3.000 HD250 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Iveco |
| Opbouw | Magirus |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | VB-91-JP |
| Bouwjaar | 1988 |
| Dienstjaren | 1988 t/m 2012 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 160 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.580 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.420 kg |
| Massa maximaal | 11.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.680 kg |
| Bijzonderheden | 2003-2012 t.b.v. Jeugdbrandweer |
|---|