10-4132 Tankautospuit (BN-PZ-37)


Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD2.800 HD265 T1.500 |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BN-PZ-37 |
|---|
| Bouwjaar | 2003 |
|---|
| Dienstjaren |
2003 t/m 2021 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 247 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.660 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.340 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.760 kg |
|---|
Bijzonderheden