
Foto: Archief Brandweerforum
10-4104 Dienstbus (82-HFP-2)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-4104 Dienstbus (82-HFP-2)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-41 Alkmaar (Centrum) |
| Roepnummer | AMR685 > 10-4104 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 82-HFP-2 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m 2018 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.497 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.003 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.597 kg |
| Bijzonderheden |
|---|