
Foto: Ramon Versteeg (2020)
10-4103 Dienstbus (7-SHG-68)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-4103 Dienstbus (7-SHG-68)

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-41 Alkmaar (Koedijk) |
| Roepnummer | 10-4103 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 10-4103 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Crafter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 7-SHG-68 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 109 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.964 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.536 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.064 kg |
| Bijzonderheden |
|---|