09-Oldtimer Baarn (NJ-22-32)

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|
| Merk | Ford |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | NJ-22-32 |
|---|
| Bouwjaar | 1931 |
|---|
| Dienstjaren |
1931 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 477 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.660 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 920 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.580 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.760 kg |
|---|
Bijzonderheden