09-HA-UML Haakarmvoertuig (VX-34-NJ)

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VX-34-NJ |
|---|
| Bouwjaar | 1993 |
|---|
| Dienstjaren |
2011 t/m 2017 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 212 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.310 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 10.890 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.410 kg |
|---|
Bijzonderheden