09-9085 Vrachtwagen (BX-DT-88)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | VW - Vrachtwagen |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BX-DT-88 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m 2026 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 246 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 6.830 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 7.170 kg |
|---|
| Massa maximaal | 14.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 6.930 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Regionaal inzetbaar |
|---|