09-899 Dienstbus Officier van Dienst (25-SZ-PN)

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|
| Merk | Opel |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 25-SZ-PN |
|---|
| Bouwjaar | 2006 |
|---|
| Dienstjaren |
2006 t/m 2015 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 135 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.881 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 984 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.865 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.981 kg |
|---|
Bijzonderheden