09-8501 Personeel/Materiaalvoertuig M&L

Foto: Spoor112OV (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-2 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VPJ-10-V |
|---|
| Bouwjaar | 2022 |
|---|
| Dienstjaren |
2022 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 136 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.111 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.089 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.211 kg |
|---|
Bijzonderheden