09-8432 Tankautospuit (BG-XS-39)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD2.800 HD265 T2.000 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BG-XS-39 |
|---|
| Bouwjaar | 1998 |
|---|
| Dienstjaren |
2007 t/m 2019 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 220 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 247 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.510 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.480 kg |
|---|
| Massa maximaal | 11.990 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.610 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 1998-2007 Polsbroek(opgeheven)
Reserve voertuig sinds 2017 |
|---|