
Foto: Bryan Ederveen (2025)

Foto: Storm Groenendijk (2020)

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Bryan Ederveen (2025)

Foto: Storm Groenendijk (2020)

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-90 Materieel & Logistiek |
| Roepnummer | 09-8301 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 40-BPF-9 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 3.400 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.100 kg |
| Massa maximaal | 5.500 kg |
| Massa rijklaar | 3.500 kg |
| Bijzonderheden |
|---|