09-8052 Autoladder (BV-HB-15)

Foto: Frank vd Weerden
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AL - Autoladder
AL-30 |
|---|
| Merk | Iveco |
|---|
| Opbouw | Magirus |
|---|
| Kenteken | BV-HB-15 |
|---|
| Bouwjaar | 2008 |
|---|
| Dienstjaren |
2020 t/m 2025 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 299 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 13.920 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.070 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.990 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 14.060 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2008-2018 Amsterdam Amstelland
Heden; Materieel & Logistiek (Huurvoertuig) |
|---|