
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Dennis Kempers

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Dennis Kempers
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-90 Materieel & Logistiek |
| Roepnummer | DA06 > 09-8003 |
| Voorganger | DA06 Personeels/Materiaalvoertuig (34-BT-JG) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-2 |
|---|---|
| Merk | Peugeot Partner |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VV-166-X |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 99 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.308 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 672 kg |
| Massa maximaal | 2.980 kg |
| Massa rijklaar | 1.408 kg |
| Bijzonderheden |
|---|