

Foto’s: Ramon Versteeg (2024)

Foto: Spoor112OV (2023)


Foto’s: Ramon Versteeg (2024)

Foto: Spoor112OV (2023)
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-66 Zeist |
| Roepnummer | 09-6652 |
| Voorganger | Autoladder 6652 (BG-HX-50) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AL - Autoladder AL-32 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Magirus |
| Kenteken | 71-BVK-6 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 16.240 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.760 kg |
| Massa maximaal | 21.000 kg |
| Massa rijklaar | 16.340 kg |
| Bijzonderheden | Zal na de zomer in dienst komen. Type; DLAK 23-12 Draaicirkel over korf; 15,3 meter Vlucht; 21,7 meter Wielbasis; 3,26 meter 360 graden camerasysteem 24 en 220 Volt werkverlichting ![]() |
|---|