


Foto’s: Ramon Versteeg (2022)



Foto’s: Ramon Versteeg (2022)
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-65 Den Dolder |
| Roepnummer | 09-6531 |
| Voorganger | 09-6531 Tankautospuit (BN-XS-40) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD**** T1.500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 24-BNV-2 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 272 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.945 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.055 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.045 kg |
| Bijzonderheden |
|---|