
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-60 Harmelen |
| Roepnummer | 47-737> 09-6080 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Renault |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 35-BK-HJ |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2000 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 114 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.970 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 530 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 3.070 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
