
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-58 Cothen-Langbroek |
| Roepnummer | 49986 > 09-5880 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | RI - Rietdak Brandbestrijdingsteamvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Crafter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 26-JJV-1 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.008 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.492 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.108 kg |
| Bijzonderheden |
|---|