
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-57 Vianen |
| Roepnummer | 09-5751 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HW - Hoogwerker HW-24 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Hilton |
| Kenteken | BP-NT-13 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2004 t/m 2025 |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 310 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 20.900 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.100 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 21.000 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
