09-5551 Hoogwerker (BJ-SR-81)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HW - Hoogwerker
HW-32 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Bronto skylift |
|---|
| Kenteken | BJ-SR-81 |
|---|
| Bouwjaar | 2000 |
|---|
| Dienstjaren |
2000 t/m 2022 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 279 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 16.140 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.860 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 16.240 kg |
|---|
Bijzonderheden