
Foto: Ramon Versteeg (2022)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2022)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-55 Veenendaal |
| Roepnummer | 513>09-3931>09-3932 > 09-5532 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 09-3931 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Gemco |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BP-BV-99 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.590 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.910 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 9.690 kg |
| Bijzonderheden | 2004-2020 Maarssen |
|---|