09-4852 Autoladder (BS-HH-62)

Foto: Spoor112OV (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AL - Autoladder
AL-24 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Magirus |
|---|
| Kenteken | BS-HH-62 |
|---|
| Bouwjaar | 2006 |
|---|
| Dienstjaren |
2012 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 245 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 12.880 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 620 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 12.980 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2006-2012 Tolsteeg |
|---|