
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-37 Kockengen |
| Roepnummer | 677 > 09-3767 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | RI - Rietdak Brandbestrijdingsteamvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Ecovan |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BH-BJ-48 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Dienstjaren | 1999 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 216 cm |
| Lengte | 632 cm |
| Massa ledig | 4.840 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.650 kg |
| Massa maximaal | 7.490 kg |
| Massa rijklaar | 4.940 kg |
| Bijzonderheden | Rijdt in combinatie met Rietdak Brandbestrijdingsaanhanger. |
|---|